MÖBLER / Bord / Salongsbord 9445109
nr 944 5109
Salongsbord
1890-tal, längd, 100, höjd: 69
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:31:24
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)